אם יש לכם בית פרטי ולו חצר וגינה, או אפילו מרפסת דירה סגורה או פתוחה, אותה הפכתם לגן ירוק ומלבלב באמצע האפרוריות האורבנית, בוודאי נתקלתם בסוגיית התאורה. הערב יורד, מזג האוויר נעים, אתם רוצים לשבת בגינה שלכם, ליהנות מהבריזה ולשתות את האייס-קפה או הלימונצ'לו הצוננים שלכם, אם תדליקו את המנורה המפיצה אור חזק, האווירה הרומנטית תתקלקל, שלא לדבר על כך שהיתושים יגיחו בהמוניהם, רעבים ומוכנים ללגום מדמכם...

המשך קריאה: יתרונות התאורה הסולארית בעיצוב הגינה שלכם

חגי תשרי מתקרבים ובאים עלינו לטובה ואיתם ערבי החג, האירוח והבילוי המשותפים עם בני המשפחה והחברים הקרובים. בעזרת רהיטי הגינה המתאימים תוכלו לארח את מיטב הקרובים שלכם בצורה האידיאלית והמהנה ביותר - ניתן יהיה לארח כל אחד שרק תרצו ובכל כמות שתוכלו להעלות בדעתכם וזאת כאמור אם תדעו לבחור ברהיטי הגינה המתאימים ביותר למשימה.

המשך קריאה: רהיטי גינה לאירוח חגיגי מושלם

בזמן שרבים וטובים חולמים לחיות בדירה משלהם, אתם זכיתם לחיות בבית פרטי עם גינה, הצלחתם להגשים את החלום הישראלי, החלום שרובנו חולמים להגשים. החלום בו אנחנו יושבים בגינה שלנו מדי בוקר ומדי ערב נהנים מארוחה טובה, ציוץ ציפורים, תחושה אמיתית של טבע אפילו אם מדובר בלב העיר או בלב מושב.

המשך קריאה: תכנון תאורה לגינה - עשו זאת בחכמה

לא פעם אנחנו רואים בטלוויזיה, בתים עם אריחים מצוירים אשר מודבקים מחוץ לבית על החזית החיצונית שלו והן בפנים הבית, כחלק מהעיצוב שלו. לא פעם עולה אצלנו השאלה, מדוע אנשים בוחרים אריחים מצוירים וכיצד הם בוחרים את האריחים המתאימים לעיצוב הבית.

המשך קריאה: אריחים מצוירים לעיצוב חוץ ופנים

במדינה כמו ישראל, בה 10 חודשים בשנה חם ברמה כזו או אחרת, אפשר להבין מדוע אנשים מחזיקים מערכות מיזוג אוויר בכל הבית. אך מה עושים עם הגינה? במקום שהוא פתוח ואין טעם להחזיק מערכת מיזוג אוויר שכן כל האוויר הקר יתפוגג? גם למקומות פתוחים כמו הגינה, יש פתרון, מאוורר תקרה.

המשך קריאה: מאוורר תקרה גם להתקנה בגינה