טרנד חדש מתחיל לסחוף את כל אוהבי אזור הגינה והוא הקמת מטבחי חוץ על פי קונספט ייחודי שמוצע אך ורק באתר שלנו. אין ספק שלצד ריהוט גן המוכר והטוב משתלב באופן כמעט טבעי מטבח חוץ פרי עיצובנו. כפי שניתן לראות באתר שלנו מטבחי החוץ משדרים יוקרה, עוצמה ואיכות ללא פשרה.

למעשה מטבחי החוץ עשויים ממשטחי בטון משולבים פייבר צמנט ומתכת מגולוונת לעמידות בתנאי מזג האוויר. ניתן לעצב את מטבחי החוץ בשלל צורות ועיצובים בהתאם לשימוש ולשביעות רצון הלקוח. היתרון במטבחים מעין אלו שהם לא נסדקים ויכולים לשאת עליהם משקלים כבדים במיוחד וביחד עם ריהוט גן משובח הגינה מקבלת מראה יוצא מגדר הרגיל.

הגינה מקום אירוח עיקרי

הרצון הטבעי בעיקר בחודשי האביב והקיץ הוא לנוח בסוף היום בגינה כאשר כל החידושים הטכנולוגיים האחרונים שיש בתחום מוכנים לשימוש וזה אומר ריהוט גן איכותי ונוח, פינת מנגל עם תנור משוכלל ולצידו מטבח חוץ שעוצב במיוחד על ידי טובי המעצבים שיש ברשותנו. לעצב גינה מחדש או להחליף את הקיים מביא לרוב את הרוכשים לעשות טעויות בבחירת הרהוט. אספנו לתוך מקום אחד את כל הדרוש בשביל לעזור לאנשים להגשים חלום ולכן אצלנו כולם מקבלים תחת קורת גג אחת ייעוץ, הנחיה ולבסוף אפשרות לרכוש רהיטים מהשורה הראשונה. אין יותר צורך ללכת לשום מקום אחר ולבזבז כספים לחינם, אנחנו פה בשבילכם לפני הקנייה, במהלך הקנייה וגם אחרי קבלת המוצרים הביתה.

ריהוט גן תחרות ואיכות

כמו בכל תחום שהופך בלילה ללהיט ככה גם לפני עונת הקיץ עולה הביקוש עבור ריהוט גן והתחרות על לב הצרכן בעיצומה וככל שהרהיטים מעוצבים יותר, גדולים יותר, עמידים יותר המחיר בהתאם. להלן כמה טיפים לפני שרוכשים:

  • מידות ריהוט לגינה – כל גינה והמטראז' שלה. מומלץ להגיע לחנות הרהיטים עם מידות מדויקות.
  • מה מטרת הריהוט – יש שפע עצום של רהוט לכן חשוב להגדיר מראש איזה רהוט רוצים ולאיזה מטרה הוא מיועד, לאירוח רב משתתפים, לישיבה אינטימית בסוף יום וכו'.
  • מאיזה חומרים עשוי הרהוט – רוב הרהוט לגינה עשוי פלסטיק, עם השנים התווספו גם רהיטים עשויים אלומיניום, עץ וראטן שעמידים יותר בתנאי מזג האוויר וניתן לקבל אותם בשלל עיצובים מה שאין בריהוט הפלסטיק.

להתרשם לפני רכישה

את רוב הדוגמאות של ריהוט לגינה אפשר למצוא באינטרנט ובדרך זו להתחיל לעצב את גינת החלומות. אצלנו באתר אפשר להתרשם בעיקר ממטבחי החוץ היחודיים שאין בשום מקום אחר ולראות איך הם משתלבים עם הריהוט וההצבה בגינה. בסיועו של אחד מנציגנו אפשר לבנות פינה מושלמת בתקציב ידוע מראש עם הבטחה חד משמעית למתן שירות מהיר ואדיב בכל זמן ושעה שרות מהלב שלא מקבלים בכל מקום.